Kuumimmat fantasiani koskevat vanhemman naisen ja nuoremman miehen välistä seksiä. Usein nainen on joku tuttu tai jopa lähisukulainen, joka tekee asiasta vieläkin kuumemman. Onko kenelläkään muulla vastaavaa fantasiaa? Entä ihan lihallisia kokemuksia? Roolileikkinäkin kyseinen asetelma on hyvin kuuma.
Ikäero
Nylonfan
51103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä itsekin fantasioin ja vedän käteen usein tätini housuihin ja katselen häntä hänen huomaamattaan. Lihallisista kokemuksista en tiedä mutta tätini tulee aika usein syliini ja pomppii hieman.
Jos kerran niin selkeitä vinkkejä tulee. Niin eiku lihaa piiloon...
Fantasioin usein seksiskä äidin ja sisareni kanssa. Asumme kolmestaan pienessä rivitalossa ja lainaan joskus äidin ja sisaren alusasuja kun runkkailen yksin ollessani. Olen joskus ajatellut jäädä tahallaan kiinni, jakuvitelluut siitä sitten asian johtavan lihallisiin toimiin. Nyt kuitenkin pelkä fantasiat riittää.
olin 16v kun tätini vietteli minut,eka pano,eka suihinotto,muistan ne aina.Vielä nytkin jos käy yksin kylässä niin ettei muita ole paikalla menemme sänkyyn,homma alkaa aina suihinotolla,panot on vaan parantuneet vuosien aikana eli 56v 32v on ihana yhdistelmä.Naidessa ajattelen että nussin taas sukulaista,seisokki tosi kova,äitini sisko antaa pillua,ottaa spermat naamalle,nussii mua suuhun,ihanaa.
Ajattelen aika useasti että naisin äitipuoltani
, joskus haistelen hänen pikkuhousuja ja runkkaan samalla. Kerran kun tulin kotiin hän oli juuri tullut saunasta ja oli alasti. Hän huomasi kun katselin häntä ja sulki sen jälkeen oven kun oli katsonut minua vähän aikaa, eikä hän ole koskaa sanonu minulle mitää siitä asiasta