Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paras orkku

omin käsin siten että mies runkkaa itseään vieressä ja näen kun se lähestyy laukeamista. Tosi herkkua jos vielä siemennesteet lentää mun päälle. Nyt vasta vanhoilla päivillä kokeilin eka kerran. Nam !
47054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen oikeesti mies ja helvetinmoisessa pillun puutteessa oleva vatsakas läskikasa.
Alkoholiongelma minulla on todella kova ja kulli myös kova. Runkkaamisessa olen maailman paras, sillä harjoitus tekee mestarin.

Äänestä
  • ...kiva kun kerroit itsestäsi, ei sulla taida kovin hyvin mennä. Haloo ! Ei täällä kaikki oo feikkejä.
    Jos mun mieltymykseni ei kiinnosta, niin älä lue niitä. Helppoa!

    Terveisin: nainen 38 vuotta (gyne voi todistaa :) )
    puutteessa ehkä, mutten kylläkään pillun
    eikä toi viinakaan oikein maistu

    Äänestä

kivaahan se on molemminpuolin:)kokeiltu on myös samanlailla ja laukesin tytön vatsalle..

Äänestä

Kerran mentiin avokkaan kanssa kesällä junalla Turkuun ja ennen takasin tuloa lähes kotilaiturilla (Helssinkki) runkkasima molemmat toisiamme auttaen. Oli oikeasti hienoa! Kivaa ja alkoi taas jöpöttämään.Mie oon 41 v ja yksin kotona......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen 38 kirjoitti:

omin käsin siten että mies runkkaa itseään vieressä ja näen kun se lähestyy laukeamista. Tosi herkkua jos vielä siemennesteet lentää mun päälle. Nyt vasta vanhoilla päivillä kokeilin eka kerran. Nam !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu