höpö hommaa jos täältä puulaakiosastolta otetaan porukoita liigaan
kyllä
5
267
Vastaukset
- noinhan
sitä on helppo huudella, kun ollaan suljetussa liigassa! Mahtaakohan sinunkin suosikkisi olla aikoinaan divarista noussut?
- player¨
Ääliö, mistä sinä luulet että sitä porukkaa liigaan muuten lappais? Mestis on hyvä koulu monelle pelaajalle ja ihan hyvä jos parhailla joukkueillakin olis mahdollisuus nousta liigaan. SM-liiga takas avoimeks sarjaks!!!
- Jukurifani
Näitä kyllä riittää,oma joukkue kun pysyy Liigassa vain sen ollessa suljettuna ,elvistellään vielä kun ei putoamisesta ole pelkoa mutta onneksi taitaa ainakin suunnitelmissa olla oikea putoamisen pelko näillekkin jatkossa,jos toteutuu nämä kota einarit häviävät täältä sontaa jauhamasta oman joukkueen pudotessa!
SaPKo pelaa liigassa kaudella 2008-2009
- Ei ikinä!
Kaikkien vitsien äiti! Ah ah ah....hah hah ha ha...heheeeeeeeeeeeee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad961515- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että403911- 163890
- 56743
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632