Peter Fryckman oli myös Kirkan "hyvä ystävä". Näin hän kertoi ortodoksisen sielunmessun jälkeen sunnuntaina Iltalehden toimittajalle.
Näitä "ystäviä" ilmaantuu varmasti pilvin pimein, se on helppoa, kun vainajat eivät tunnetusti puhu. Iltiksen toimittaja Rita tainola oli niin hyvä ystäväm, että kutsuikin Kirilliä tuttavallisesti "Kikiksi"!
Hyvä, hyvä, on se hienoa että edes nyt saamme tietää tä
llaisia "valtionsalaisuuksia". Kuka ehtii ilmoittautua seuraavaksi "ystäväkerhoon?"
Fryckmankin Kirkan
hyvä kaveri
2
363
Vastaukset
- varmaankin
kutsiun häntä emämölliksi!
- itseäsi..
..voit tolla nimellä kutsua. Siihen voi vielä liittää muita nimikkeitä, kuten lahopää, urpo, pahvi, paskaläjä ja niin edelleen. Vedä itsesi pöntöstä alas muun paskan mukana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643710
- 663492
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa913313SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p582732- 722550
- 562211
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.501380Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411125Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171112Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1261088