Olin kuuysissä yhden pienen naisen kanssa ja ulotuin oikein syvälle naamani painamalla kieleni kärjellä emättimessä johonkin kovaan. Onko mahdollista että se oli kohdunnapukka? Onko muilla kokemusta? Tyttö piti muna suussa melkoista ininää kun livoin sitä napukkaa. Johtuiko nautinnon ääni siitä vai muusta, sitä en tiedä enkä kehdannut enkä osannut siltä ulkomaalaiselta sitä kysyä.
Pitkäkielen napukkalöytö
Kielimies
62436
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
osumaan kondylooma paukamaan. Nyt sun kieles joko tipahtaa viikon sisälä tai siihen alkaa kasvaa jumalattoman kokosia paukuroita.
En tiiä mikä oli mut "kohdunnapukka" se ei ainakaan ollu. Se on kuitenkin sen verran syväl. Joku muu juttu se oli...
jäänteitä pois leikatusta mulkusta, Hän oli nääs ennen mies,,,
kohdun napukka on kohdun suu, jossa on pienen pieni reikä kuukautisvuodolle. Kohdunnapukka on erittäin herkkä (!). Kierron eri vaiheissa kohdunnapukkakin on eri paikoissa, toisin sanoen ennen kuukautisia ja sen aikana kohdunsuu laskeutuu alemmas (jolloin nainen voi jopa itse koskettaa sitä, mutta kaikki on yksilökohtaista).
Millä tavalla "kova"? Oletko varma ettei ollut mikään seksilelu, kuten kuulat? Tai esim. kuukautiskuppi?
Korjaan, että enemmänkin puolikova, niin että sen tunsi. Minulla on pitkä kieli ja todella kurotin syvälle emättimeen. Olen mulkullani tavoittanut monilta naisilta samaisen kohdunnapukan, ovat itse vahvistaneet. Nuo aiemmat asiattomuudet jätän huomioimatta, eivät pikkupojat näitä asioita ymmärrä eivätkä yletä kielellä enempää kuin mulkulla niin syvälle kuin minä.
Sinulla taitaa olla todella pitkä kieli, jos olet yltänyt kielelläsi kohdunkaulan suuhun. Emätin loppuu "kohdunnapukkaan", joten kylläpäs olet syvälle päässyt. Tuntuu melkein mahdottomalta, mutta enpäs mene kieltämään, on sitä pitkiä kieliä nähty :)
Korjauksena tuonne aikasempaan viestiin, kohdunsuu siellä emättimen pohjassa on täysin tunnoton (kuten emättimen sisus muutenkin). Se ei siis ole erityisen herkkä, kuten esim. klitoris. Toisaalta sen koskettelu "heiluttaa" kohtua vatsaontelossa, joka voi tuntua hyvältä.