Susan Kuronen huomenna

oliskin ollut, pelleily vaan jatkuu ja jatkuu.
61041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suomen media tekee tällaisen Marika Fingeroos/Susan Kuronen,jne..- pelleilyn mahdolliseksi.
Tasokasta meininkiä?
Mutta kai se sitten on niin että ihmisille annetaan sitä mitä ihmiset haluaa.
Arvomaailmasta, missä nykyään eletään (tai mitä media luo) se kyllä kertoo aika paljon.

Äänestä
  • Sen verran siistimmin, etteivät päätyisi moisiin.

    Äänestä

Onko Susanista jo rohkeampia kuvia kuten muista vastaavista Suomen turhin julkkis tittelin tavoittelijoista.

Likkiä peliin jos löytyy Susania!

Äänestä
  • Varmaan tuolta Keskustapuolueen vaalitoimistosta kannattaa kysellä!

    Tai sitten suoraan matilta.

    Äänestä

En katso, vaikka olisi tilaisuus. Boikotoin......

Äänestä

Kiitos kun varoitit niin tiedän olla avaamatta telkkaria aamulla :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomenta Suomessa kirjoitti:

oliskin ollut, pelleily vaan jatkuu ja jatkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu