nimissä kirjoittaa ja olla julkisuudessa niin paljon kuin haluaa. TYHMIÄ ovat ne, jotka väittävät, että asia ei heitä kiinnosta, mutta vaativat Susania olemaan hiljaa. Ei ole pakko lukea Susanin kirjaa, jos ei halua! Se on niin yksinkertaista.
Susanilla on oikeus
sananvapauden
6355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ne jotka ovat menettämässä hermonsa ko asiasta, ovat suurin roskalehtien kohderymä.
Säälin ennenkaikkea häntä, ja toiseksi säälin kaikkia niitä, jotka menevät ja ostavat tuon kirjan. Ei muuta.
No huh huh mitä potaskaa!!Susan on julkisuuden kipeä, naurettava akka, jolla ei ole ilmeisesti järkeä päässä eikä elämässään mitään muuta, kuin lässyttää ns. suhteestaan joka paikassa, missä vaan on kaltaisiasi tyhmiä ihmisiä kuuntelemassa ja tarjoamassa sympatiaan! Ja ei voi kukaan välttyä tältä typerältä voohotukselta, kun joka tuutissa tulvii tätä Susan-potaskaa!! Ja jotain rajoitusta tähän ns. sananvapaudelle!
Susanin onneksi ei asuta Venäjällä
missä on Vanhasen oikeus? Onko kukaan kysynyt häneltä lupaa esim. tekstiviestiensä julkaisemiseen???
Onko Susanin niin vaikeaa tajuta lyhyen seurustelun jälkeen, että kaikki ei ole hänen kohdallaan "OK". Avioero onkin pahempi ja tuskallisempi asia. Hyvä, että sille asteelle tämä juttu ei edennyt. On meillä senverran fiksu "PM".