Ehkäpä ollut täällä joskus aiemminkin, mutta laitetaan nyt kertauksen vuoksi. Tuli sattumalta bittiavaruudessa seilaillessa tällainen linkki vastaan:
http://movemembers.cogia.net/
http://movemembers.cogia.net/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hehe! Laina-autot siellä rivissä. :D
aikas usealla ole laina-auto,on sit vm-alalla tai ei?harvalla on taskussa ylimääräistä esim 50000e ja kävelee autokauppaan,maksaa käteisellä/pankkikortilla autonsa:).osalla on vain varaa maksaa sitä "hiukan" enemmän kuukaudessa pois jos ostaa osarilla,mikä siinä on ihmeellistä?tuskin kaikilla foorumilla kirjoittavilla on uudehko "kalliimpi" auto ostettuna käteisellä,osalla varmaan on,pienellä osalla:).mitä sit jos maksaa pari tonnia kuussa osaria pois,saa ajella sellaisella autolla kuin haluaa,eikä tartte maksella vuositolkulla sitä.
on mielestäsi 50000euron arvoinen?
ei edes käytetä ns. omia autoja, koska se on tosi typerää, eihän autoa tarvitse omistaa, riittää kun ajaa silä, ja kun huolto tms tulee, vien sen sinne omistajan laskuun. Lisäksi kaikilla työntekijöillämme on aina uudet autot käytössään, koska vaihtaminen on vaivatonta.
Ja ne meidän käyttämät autot myydään liikkeestä jollekkin onnelliselle joskus jopa kalliila rahoitusluotolla. Joten mars ostamaan minun vanha leasing auto..
Supra jossa on vasemmanpuoleinen ohjaus, manuaaliaski 650hp ja viritetty seiskatasolle.
Jos sen alle 50000 saat ja on asiallisessa kunnossa, niin ostan sen sulta heti pois.
http://www.kolumbus.fi/petteri.haipola/verkostomarkkinointi/tyypillinen/move2.htm
Mielenkiintoinen tuo sopimus. Edustajan on sitouduttava vähän vaikka mihin, mutta Move sanoutuu irti kaikesta vastuusta edustajaan nähden. Miten joku voi oikeasti mennä tähän lankaan..?
Passeli linkki, jossa kiva galtsu jolla nostattaa itseään eventtihurmokseen:
http://movenetworks.fi/gallery/
Bongaa tuttuja naamareita ja ime menestyksen tunnelmaa. Fääst kääsh, gou vaid, suck dicks..
-Dirikka
KUKA POSTASKIN NOI VOI TÄTÄ NAURUN MÄÄÄRÄÄ!!!!!RAUAHAHAHAHAHAHAAAAHUUUHAAHA
Kattokaas 25. kuvaa ja siinä vasemmalla olevaa herrasmiestä.
Eikös sama kaveri juonna/juontanut nelosen rahankeräyspeliä? Ja taisi juuri sama kaveri olla myös taannoin Idols-kisassa..? Vai olenko aivan väärässä..?
Hyvin menee kaverilla!
Päivän paras linkki! Manu, Johanna ja co hymyilee ja tunnelma on katossa!! Kaikilla on komeet puvut päällä ja sirucortti tulossa. Lisää näitä, I can smell the money
tais olla joku tv-peli housti rivissä,punanen kauluspaita?
voihan oravanpyörä
Siinä mitää tv juontajaa ollu, ja mitä ihmeelistä oli, tavallinen preppaus/koulutus juttu.
Nyt pois pojat pussista, ei näytä kaikki niin kamalalta.....
Voitteko kuvitella PlopPlop-kortin esittelytilaisuuteen rivin GE-Moneyn autoja? ... en minäkään.
*MYYTY*
...oli buildereilla ja trainereilla rinta rottingilla, henkselit paukkuu!