HJK - FC Viikingit 1 1,85 1 (5-1)
Egypti - Ruotsi 1 2,30 (2-0)
Detroit - Phoenix ( 1) 1 2,00
Anaheim - San Jose 2 3,05
Kerroin: 25,95 et sillei hei!
Eli kaikki pitää Stadin kundille peukkuja yöllä et sillei hei!
ps. kukaan ei varmaan epäile, mutta voiton kunniaksi Stadin kundi laittaa kuvaa noista esille et sillei hei! nyt on helmikuun ekan viikon vika päivä, ja nyt pitää onnistua et sillei hei!
Egypti - Ruotsi 1 2,30 (2-0)
Detroit - Phoenix ( 1) 1 2,00
Anaheim - San Jose 2 3,05
Kerroin: 25,95 et sillei hei!
Eli kaikki pitää Stadin kundille peukkuja yöllä et sillei hei!
ps. kukaan ei varmaan epäile, mutta voiton kunniaksi Stadin kundi laittaa kuvaa noista esille et sillei hei! nyt on helmikuun ekan viikon vika päivä, ja nyt pitää onnistua et sillei hei!
Vastaukset 17
Vanhimmat
En nyt epäile mutta laitatko siis printscreenin vai?
Toki laitan printscreenin hei!
Tepi ei oikein luota futiskompetenssiinsa tällaisissa yllätyksellisissa peleissä, vaikka eilen ja tänään tähän mennessä 4/4 oikein ja kun Kroatia voittaa (jota Tepi vihjasi), niin 5/5 et sillei hei! Tepi tietää, että moni peesaa, eikä uskaltanut siksi laittaa hei! Espanjaan Tepi uskoo niin ikään, kattellaan nyt hei!
Tosta San josen voitosta en oo varma, mut pidetään kuitenkin peukkuja :P
et sillei hei, jooko?
Kun välillä puhut että pelaat PAF:ille ja välillä Veikalle, mutta nuo ilm menyt Paf:ille?
Miksi muuten tuot nämä jälkikäteen (jos kopio pelistä, silloin ei haittaa), kun 2 peliä jo pelattu?
Ja millähän panoksella noi on? Jos esim 50 €, muista voitit siloin 1247.50, etkä 1297,50. Välillä , ainakin joillain, on ylivoimainen tehtävä erottaa lunastuksen ja voiton ero!
meni sitten syteen tai saveen.Silloin voisi arvostaa,mutta jälkikäteen ei voi hyvällä tahdollakaan.
Paffille nuo pelasin hei! Lähinnä sen takia, että on kiva saada seuraa otteluseurantaan hei! Jopa Westi saattaa tulla kommentoimaan kolostaan noita pelejä hei! Laitan kuvan, jos nuo menee oikein.
Kuvan huono laatu ei ole Tepin syytä hei! Tinypicillä joku ongelma kun tän joutu ottaan messenger-kohdasta hei!?
http://i1.tinypic.com/2ah8kki.jpg
Itse saan Meksinkon voitolla taas toiminnan ( tontun hei ).
pyyhit tuon 1 euron panoksen aina kuvistas pois?
en usko että sanjose veis... luulen että anaheimi ottaa pojot. itte pelasin tänään vaan koripalloo. muuten joka rivissä kaikki oikein paitsi pyrintö, jonka pistin nihkeelläkin kertsillä mukaan jokaiseen. ikävä kyllä ktp:llä kauden paras peli ja huikeat osumatarkkuusprosentit. ite en oo anaheimii pelannu niin toivottavasti sanjose vie että otat massit
phoenix kaataa detroitin:(
tiesin että tällä viikolla sulle
tulee iso potti ja nyt se sitten tulee..
onnea vaan..mulla meni tänään ravit poskelleen
mutta en lannistu..huomenna ajattelin
tehä 2€ panoksella pitkiksen joten
laitappa teppo ystävä vihjeet huomenna
sitten ajoissa..
kiitos
Jo on aikoihin eletty, kun Tepikin voitti pitkävedossa.
Tunnut ottaneesi nokkiisi täällä vellovasta vittuilusta sinua kohtaan.Osaatko ajatella mitään muuta syytä,kuin kateuden? Mistä todellisuudessa tässä oikein on kysymys? Uskon,että tiedät sen itsekkin,mutta annat lukijoille vain ja ainoastaan sen kuvan,että olisimme kateellisia pelkästään taidoistasi vedonlyöjänä ja "voittamistasi" rahoista.Näinhän asia ei todellakaan ole.Miksi pitäisi olla kateellinen kaverille joka tekee "työt" muiden puolesta ja vieläpä ilmaiseksi? Täällä on tänään muutamat kertoneetkin syitä/syyn mikä heitä raivostuttaa ja tuon sen esille itsekkin.Pidät lukijoita tavallaan yksinkertaisina taikka tyhminä väittäessäsi voittaneesi niin ja niin paljon,sinä ja sinä aikana.Historiaasi tutkittuani huomasin sinun valehtelevan jo vedonlyöntisi alku aikoina.Joku kysyi tositetta esitettäväksi,milloin "kamera tärisi" tai et osannut käyttää ohjelmaa."En ole mikään nörtti" taisi yksi selitys olla,kun todistetta kysyttiin.
Eli suurin vitutuksen ja ihmettelyn syy on tapasi tuoda "voitot" esille todistammatta kuitenkaan niitä.Tämä jos mikä saa suurimman osan kirjoittjista raivostumaan.Toki täällä eikä paljon muuallakaan ole mitään "todiste pakkoa",mutta oman uskottavuuden ja turhan hälinän välttämiseksi näin pitäisi tehdä mikäli pullistelee voitoillaan.Olet aikuinen mies, miksi tuuppaat tuollaista sontaa lukijoiden suuhun,että panoksen peittelemisellä varjelet henkilöllisyyttäsi? Panoksen peittäminen suojaa henkilöllisyyttäsi yhtä paljon kuin tavallinen ikkunalasi kiväärin luodilta.
Olet bookkereille kuin ilmaa joten jättäisit ne sadut kertomatta,että "voitat epätavallisen paljon" ja joudut sulkulistalle.Olen elämäni aikana asioinut Veikkauksen ym. peliyhtiöiden kanssa jos jonkinlaisesta asiasta,joten turha noilla meriitellä on tuollaista väittää.(pelivuosia yli 30) Edelleen,mitä luulet palstalaisten ajattelevan kun haukut itse maalaisia,köyhiä,demareita,kommareita,sosiaaliavustuksen saajia ym.ym..Yleensäkin kehut vain elämääsi ja miten fiksu olet? Se on päivän selvää,että tuollaiseen provoon ei vastata kiltisti.Jos todella kaipaat muutosta palstalaisten suhtautumiseen sinuun ja kirjoituksiisi menisin sinuna kyllä peilin eteen nöyrästi.Mikään ei poista sitä tosi asiaa,että jatkuvasti paskaa joku kirjoittaa,mutta sinua kohtaan varmasti linja muuttuu mikäli itse haluat.Jos jostakin syystä päätät jatkaa samana "provo Teppona" älä itke IP osoitteista ja banneista enää. Olen ja varmasti tulen vieläkin kirjoittamaan mollauksia jos katson sen aiheelliseksi.Vetoni teen niin kuin aina olen tehnyt eli Suomi24 ei elämääni kaada
Hianoo hei!
on tää teppo,anaheim viepi san josea tänä yönä kuin kuoriämpäriä,lyödäänkö vaikka vetoa?