Siis peniksen imemisestä? Eivät kai saa siitä yhtään mitään kiksejä?
Minusta teeskentelyä tai miesten mielistelyä. En tiedä kuin yhden joka omasta aloitteestaan halusi tehdä minulle sitä ja silloinkin kun oli kännissä. Blah.
Minusta teeskentelyä tai miesten mielistelyä. En tiedä kuin yhden joka omasta aloitteestaan halusi tehdä minulle sitä ja silloinkin kun oli kännissä. Blah.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Pidän siitä kun imen mieheni elintä. pidän siitä kun hän nuolee pimsaani. Ei ole mielistelyä se!
Lienet joku mies tai transu? Vaiko joku seksimaanikko nymfomaani?
Mitä nainen voi saada sitä että penis on suussa? Siis oikeasti?
Eiköhän seksi ole ottamista ja antamista samassa suhteessa. Jos mies antaa mulle hyvää suuseksiä, niin tottakai haluan antaa sitä hänelle takaisin, jos hän siitä nauttii...
vaikka mitä jos naisena senon siitä pitäväni että otan mieheltäni "poskeen".. Tuossa oli hyvä juttu.. Seksi on ottamsita ja antamista. Nainen voi saada mielihyvää siitä kun antaa miehelle jotain hyvää.. niin se on..PS: olen nainen plus-50v ja minulla on normaali seksielämä.
mitään...siis nainen,miestä miellyttääkseen hän sitä tekee
ajatuskin että imeskelisin jonkun haisevaa vehjettä saa minut oksennuksen partaalle
siitä saa mielihyvää lähinnä.. ja miksi ei mies voisi "suuseksin" aikana hyväillä naistaan..sieltä.
Kasvakaa jo tuosta teini seksi iästä.
Haisevaa vehjettä? niinku kaikilla haisis vehkeet.
Eiköhä jokkainen kellinsä osaa pitää puhtaana...
Ainaski tuntuis
Oletko homo lesbo
mä ainakin nautin siitä kun nuolen ja imen mun poikaystävän kalua, oon kyllä tavannu näitäkin jotka vaan tekee sen miehen mieliks. kyllä mäkin ennen tein vaan miesten mieliks mutta kun on ottanu suihin tarpeeks monesti nii siitä alkaa itekki nauttia ja HALUAA ottaa vaikka toinen ei pyytäskään.
Eräs miellyttävä aikaisempi kokemus oli sellainen. Jossa tyttöystävä halusi otta suihin kun olin katselemassa formulakisoja. Se jos mikä oli miehen mieleen. (En muista kuka voitti.) Mut sama pimu tykkäs imee kirjastossa ja milloin missäkin. Toinen nautti taas siitä että sai sen kasvamaan suussaan. Jotkut eivät ainakaan halua että roiskitaan speget suuhun. Mut nekin on tykänneet ottaa suihin jos sit ruikkii vaikka rinnoille. Kaikkien kanssa ei oo tullut puheeksi. Joka tapauksessa siinnä on luottamus jutuista kysymys. Kaikki ei varmaan pidä.
nuoliks tää sun tyttöystävä ihan koska vaan halus? Siis ilman pesuakin? Ällöttävää, jos näin.
.. minäkään että kukaan nainen nuoleskelisi kovin innokkaasti pesemätöntä moloa.
Oma ukkoni on aina hyvän tuoksuinen (ja makuinen), mutta on niitäkin jotka maistuu pahalta vaikka olisi juuri käynyt pesussa! Sama juttu kuulemma naisillakin.
En voi puhua kuin omasta puolestani, mutta nautin seksissä eniten siitä kun mieheni nauttii (ehkä koska rakastan häntä niin syvästi) ja siksi rakastan ottaa häneltä suihin, ihan oikeasti. Enhän minä itse siitä mitään "saa", siis fyysisesti, mutta minulle koko seksi on muutenkin lähinnä henkistä nauttimista. Esimerkiksi orgasmeja en saa koskaan, joten tämä on minun keinoni "nauttia", kun saan tuottaa toiselle maksimaalisen nautinnon.
Minä ainakin todella nautin siitä! Mieheni on ihana, aina puhdas, hyväntuoksuinen, hyvävartaloinen ja rakastan häntä. Sitäpaitsi kiihotun itsekin siitä valtavasti, kun huomaan että hän todella nauttii!
Miehesi on myös kiinnostunut itse kullin imemisestä, ei toki omastaan vaan vieraan miehen kalusto jonka salaa tehokkaasti, lutkuttaa kuten muutkin miehet tekee usein jos saavat tilaisuuden!
Mies osaa h tietää parhaiten miten mies tyydytetään!
Siihen liittyy leikin osana loppuhuipennus anaalien kautta!
Lurps! 🤪😜🫣
mikä muu on parempaa kuin oma kulta suihkun raikkaana ja kiihkosta sekaisin kun otan suihin,kostun aina itsekin kun otan suihin mieheltäni,on todella kiihottavavn näköstä kun mies nauttii.oman miehen kanssa se on ihanaa,tuskinpa tuntemattoman ja likaisen munan kanssa.
Riippuu varmaan naisen iästä. Voi olla kausia kun juttu toimii ja sitten tulee kausia tai aika kun se vaan ei enää toimi. Harmittaa kun oli yks naispuolinen kaveri jonka kanssa juteltiin asioita. Hän oli meidän välirikon aikaa kolmekymppinen ja nyt jo hyvänmatkaa yli 40. Ikäkin varmaan vaikuttaa.
Kun otan mieheni munan suuhun ja se kovetttuu niin kyllä siinä kiihottuu paljon kun miettii miltä se tuntuu semmosena pimpissä ja pepussa. Suihinotto todellakin kiihottaa
Minä ainakin nautin suihinottamisesta siinä itselläkin paikat sopivasti kostuu.n49v