Katainen paras MTV3:n keskustelussa kyselyn mukaan

Vastaajien mukaan MTV3 keskustelussa
onistui parhaiten katsojien mukaan Jyrki Katainen 46,6 %, sitten Vanhanen 35,6 % ja Heinäluoma 17,8 %.
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mukana tekemässä galluppia? Samat kysyjät kuin vastaajatkin vai? Oliko vaalikeskustelun ensimmäinen kysymys Kataiselle ja häneltä kysyttiin mielipidettä Vanhasesta tai sitten häneltä kysyttiin kokoomuksen edellisen puheenjohtajan nimeä!! Keskustelun asiathan oli etukäteen käyty Kataisen kanssa lävitse joten tulos oli aika selvä. Jyrkiboy tiesi jotain ja muut ihmettelivat että mitäs helv.. tämä on!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulos puhuu puolestaan kirjoitti:

Vastaajien mukaan MTV3 keskustelussa
onistui parhaiten katsojien mukaan Jyrki Katainen 46,6 %, sitten Vanhanen 35,6 % ja Heinäluoma 17,8 %.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu