Aina sama juttu,kun vedot pissii on jätkä hiljanen ku Thaimaalainen riisinkeittäjä.Kyllä vuosi 2007 taitaa olla katastrofi monessa mielessä.
Missä on Teppo?
Hahahahaa
11426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Justhan Tepi voitti ja nyt on varmaan naisissa tuhlaamassa tuhansiaan. Sitäpaitti vaan idiootti ois laittanu tohon peliin jonkun muun merkin kuin Venäjän...siis jos kattelit peliä...ja Ruotsihan vie yli maalilla että vastaan sulle vaan Tepin puolesta että et sillei hei.
Voittos oli ja ohi mikä ohi hei syökö hei....????
Helvetin hyviä hakuja kyllä niistä huomaa ammattimaisuuden, koska tollasista peleistä helvetti yhdeksän kautta kymmenen päättyy Venäjän murskavoittoon, niin huono Suomi oli. Ja toi Ruotsi voittaa kahdella maalilla tai yli myös tosi hyvä haku peli on 6-1 tällä hetkellä.
Olkaa helvetti ilosia kun joku ihan oikeesti menestyvä vetäjä viitti teille vihjailla. Näin on marjat. Mä en kyllä viittis.
Pennuille läpi,mut ei muille!! Onneks kohta tää muuttuu rekattavaks palstaks ni loppuu noi sun muut kirjotukset.
osua.Kai sää sen tiedät.
JOHAN SE SANO, ETTÄ ON VOITTOAAN JUHLISTAMASSA JOSSAINPÄIN STADIA.
Erittäin valitettava tapaus !
Tepi nyyhkyttää boxissaan ja pesee vanhoja stringejä käsin kun pesumachinekin hajos kaiken lisäks.Sen jälkeen se ottaa pienet virtuaalimatkat Alpeille huiii.......
sano menevänsä maljalle eikä siks varmaan näy täällä.. kyllähän toi venäjä-suomi 1 x oli niin hyvällä kertoimella houkutteleva, mutta itte olin sitä mieltä että suomi pelaa ainakin tasan. ei kai kukaan tohon nyt isoja rahoja laittais?
TEPOSTA JA SEN KAMUISTA ASIAA
Tepihän kertoi laittavansa päälleen valkean tekoturkistakkinsa ja menevänsä dokaamaan. Ja misuja piisaa. Elää kuin kuninkaat.
BLING BLING - you know?! Tepi on mode icon.