TONY HALME EDUSKUNTAAN

Jo riittä nuo turhat lupaukset!! Annetaan tonyn yrittää.Siellä on jo jotkut 60v papat ja mummot istunut 25 vuotta saamatta mitään aikaan niin nyt sinne tarvitaan mies joka tekee jotain kunnolla. Tony on tehnyt aina mitä lupaa ja nytten se voisi tehdä kunnolla hyvää tälle maallekin niin annetaan mahdollisuus jätkälle!!! NUMERO 33 HELSINKI!!!!!
5242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

VIIKINKI TYHJÄPÄINEN... VIIKINKI LÄSKIVUORI... joo sen juntin ensimmäinen aloite olis varmaa saada perheväkivalta lailliseks. siinä on niin turha mies kun olla ja voi, kauhee pullistelija eduskunnassa se varmaa tokasis että "jos ootte eri mieltä ni mä lyön teitä turpaan! oon meinaa sen verra kova jätkä"

Äänestä

Osaako se mies edes lukea. Yksi kansanedustaja ei saa nyrkeillään yhtikäs mitään aikaan. Ei saanut Veltto-Virtanen edes päällään....
Höpö-Höpö-Tony

Äänestä
  • Tony sai älykkyystestissä 121!!
    sinä sitä vastoin saisit vähän yli 50 ja sukusi hurraisi sinut intellektuelliksi!

    Äänestä

tony tinttaa edustajat kanveesiin ja daltonit putsaa ne sen jälkee ja maksaa tonylle provikat. se ei poikkeis yhtään siitä mitä siellä tehdään nyt jo, ei vaan olis yhtä hienovaraista

Äänestä

Samaa mieltä. Vituttaa vain kun en voi äänestää koska kuulun uudenmaanvaalipiiriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NikeAir kirjoitti:

Jo riittä nuo turhat lupaukset!! Annetaan tonyn yrittää.Siellä on jo jotkut 60v papat ja mummot istunut 25 vuotta saamatta mitään aikaan niin nyt sinne tarvitaan mies joka tekee jotain kunnolla. Tony on tehnyt aina mitä lupaa ja nytten se voisi tehdä kunnolla hyvää tälle maallekin niin annetaan mahdollisuus jätkälle!!! NUMERO 33 HELSINKI!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu