Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Grubbenia lapuille

Olofssonin vatsa kuralla. Oksentanut koko yön. Jos pystyy hiihtämään, niin ei kyllä pärjää Grubbenille. Jos taas jää pois niin pystyy pelaamaan singlen tämän kohteen avulla.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse jätän tämän lajin kokonaan väliin. Kaikki ratkeaa ampumapaikalla, sillä ei kukaan hiihtämällä pysty jättämään 29 muuta kilpailijaa.

Glagow-BaverelRobert. Todella vaikea kohde. Molemmat ovat voittajaehdokkaita, koska ovat tämän hetken 2 parasta naisampujaa Grubbenin lisäksi. Melkeinpä laittaisin mieluummin superkaksaria näiden kolmen ympärille...

Henkel-Neuner. Menee taas arvailuksi, mutta kallistuisin Henkelin puolelle, syistä että: Neuner on huono ampuja/Henkel on parhaimmillaan hyvä ampuja ja hyvä hiihtäjä (joskaan ei ole loistanut näissä kisoissa)/Henkelin hermot kestävät kovassa paikassa paremmin kuin Neunerin/Neuner on jo kaksinkertainen maailmanmestari, eikä "nälkää" enää varmaan riitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aisantuntija kirjoitti:

Olofssonin vatsa kuralla. Oksentanut koko yön. Jos pystyy hiihtämään, niin ei kyllä pärjää Grubbenille. Jos taas jää pois niin pystyy pelaamaan singlen tämän kohteen avulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu