Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lyon-Lorient

Kannattaako pelata Lorientia?? Aika komee kerroin 11,30 näyttäis veikkauksella olevan. Meikäläinen ei ymmärrä tästä matsista yhtään mitään joten valaiskaapa hieman
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vitussa kandee hei.

Lyon on vienny kaikki edelliset kohtaamiset 100 - 0 mutta tota kerrointa pelaa kyl jo koko lyonin jengiki hei.
Ristiä kannattaa kans pelata tohon, kupongille vaan multa se ainakin varmistuksella löytyy.

Äänestä

voidaan ajatella ettei kannata pistää rahojansa sellaiseen mistä ei mitään tajua...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


................. kirjoitti:

Kannattaako pelata Lorientia?? Aika komee kerroin 11,30 näyttäis veikkauksella olevan. Meikäläinen ei ymmärrä tästä matsista yhtään mitään joten valaiskaapa hieman

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu