Melkoinen rimanalitus,, ois parempi Ninninkin pysyä vain kukkien ja pokaalien ojentajana.Miesjuontajalla sentään jotain "hajua tehtävässään"...Nyt kyllä vaikuttaa siltä, että lopullinen niitti "missikisojen" järjestäjille !!
Oikein mikään ei ollut aitoa, ainoastaan Soinin likan hämmästys voitosta.Rotunaisen ainesta tuossa leidissä!
Oikein mikään ei ollut aitoa, ainoastaan Soinin likan hämmästys voitosta.Rotunaisen ainesta tuossa leidissä!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Samasta asiasta kirjoitin tänne jo ohjelman ollessa vielä kesken. Täydellinen fiasko koko ohjelma.
Nooralle oli kyllä selvästi shokki voittaa kisa, niin hämmästynyt hän tuosta voitostaan näytti olevan.
Noora ei ole klassisen kaunis, ei lähelläkään sitä. Silti plussana on se, että Nooran kasvot on persoonalliset. Luulisin Nooran pärjäävän mallimarkkinoilla myöhemmin. Kumma kun häntä ei ole aiemmin mallimarkkinat löytäneet.
Tsemppiä Nooralle ja paljon mallin ja muitakin töitä tulevaisuudessa. Pidä jalat maassa ja ole oma itsesi, menestyt persoonallisilla kasvoillasi ja raikkaalla olemuksellasi varmasti paremmin kuin pelkästään näteiksi luonehdittavat kilpasiskosi.