187kuvaa Janina Frostellista

187 hienoa kuvaa kaikille handmade miehille ah niin ihanasta janinasta

http://www.3host.com/celebrities/finnish/21/JaninaFrostell.html
11526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkoitit varmaan tätä:
http://www.3host.com/celebrities/finnish/finnish/21/JaninaFrostell.html

Niin ja tiedoksi kaikille;uusimmassa Hesarin Kuukausiliitteessä on ihan oikeasti alastonkuva Janinasta.Vaan ettepä paljon menetä,vaikkette sitä kuvaa näkisikään;mustavalkoinen ja muutenkin hyvin "taiteellinen"(=ei näy edes sen vertaa mitään,kuin keskiverto alusvaatemainoksessa)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


winboy kirjoitti:

187 hienoa kuvaa kaikille handmade miehille ah niin ihanasta janinasta

http://www.3host.com/celebrities/finnish/21/JaninaFrostell.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu