Myyn TomTom Mobile 5 Gps Laitteen

Myynnissä olisi vähän käytetty hyvä kuntoinen TomTom mobile 5 Gps laite kännykkään,
http://www.fonepoint.fi/tuotteet/61/62/tomtommobile5.phtml
myyn pois tarpeettomana kun hommasin itselleni toisen Gps laitteen. h.130e
Lisätietoja: [email protected]
Puh:041-7714547
3550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai pistäkää tarjouksia tulemaan.

Äänestä
  • ilmoituksesi jonnekin muualle. Tälle palstalle ei kuulu myynti tai ostoilmoitukset.

    Äänestä

Mahdolliselle ostajalle tiedoksi, ettei TomTomia kännykkään tai PDA laitteeseen paljoa kannata 'käytettynä' ostaa, sillä ei tiedä onko ohjelma jo asennettu ja aktivoitu johonkin laitteeseen. Jos on aktivoitu niin sitäpä ei saa enää toiseen aktivoitua eli käytetty TomTom kännykkään tai PDA:han on turha ilman sitä laitetta johon se on aluksi asennettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harriv82 kirjoitti:

Myynnissä olisi vähän käytetty hyvä kuntoinen TomTom mobile 5 Gps laite kännykkään,
http://www.fonepoint.fi/tuotteet/61/62/tomtommobile5.phtml
myyn pois tarpeettomana kun hommasin itselleni toisen Gps laitteen. h.130e
Lisätietoja: [email protected]
Puh:041-7714547

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu