Tina Mäkelä ja Hannu Suhonen

Mitä touhuavat nykyisin ?
Missä puolueessa jne??
T: TIETÄMÄTÖN
4731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähinnä kokoomusta ja siinä sivussa Olaa. Hajotustyö on verissä.

Äänestä
  • Googlauksen kautta tuota tietoa rupes löytymään.
    Ihmetyttää kyllä suuresti jos on hajoita ja hallitse meininki.
    Ovat ilmeisen monen säätiön saaneet perustettua.

    Äänestä

Timppa imuroinut noilta koijareilta säätioppinsa??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä puolue tietämätön kirjoitti:

Mitä touhuavat nykyisin ?
Missä puolueessa jne??
T: TIETÄMÄTÖN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu