Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Karva,karva,karva

Niin siis kyse on karvoista... onkos ketään naista jolla kokemusta erittäin vahvasta ja runsaasta karvoituksesta. Itelläni on ja nyt on kokeiltu sheivaaminen(karva pysyy poissa säkällä 1vrk) epilaattori/vahaus(viikko-max2), eli jos jollain kokemusta tälläsestä erittäin häiritsevästä karvasta niin kerro!!
1806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä, tuttu juttu, itelläni vaan ei pysy ees sitä vrk pois ja epiloinnila lähtee vaan n.puolet pois ja sheivaus ei auta. Sen lisäksi vielä nousee kauheita paiseita kun niistä karvoista eroon yrittää.... miään en ole keksinyt millä karvoista eroon pääsis helposti ja halvalla :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


duuupadiipadaa! kirjoitti:

Niin siis kyse on karvoista... onkos ketään naista jolla kokemusta erittäin vahvasta ja runsaasta karvoituksesta. Itelläni on ja nyt on kokeiltu sheivaaminen(karva pysyy poissa säkällä 1vrk) epilaattori/vahaus(viikko-max2), eli jos jollain kokemusta tälläsestä erittäin häiritsevästä karvasta niin kerro!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu