...Kurosen kirjaa. Sitähän se just haluaa, että ihimiset olis siitä kiinnostuneita. Ainoa konsti saada se pois lehdistä on olla ihan hiljaa.
ÄLKÄÄ MISSÄÄN NIMESSÄ OSTAKO....
armagedon
11915
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kirjaa tehdään, että se myy. Ja miten tuntuu, että myy kanssa...
Minä haluun ainaki tietää vähän lisää. Nuo chatin tapahtumat erityisesti kiinnostaa. En mä ennenkään ole ostopäätöksiäni tai ostamatta jättämispäätöksiäni ole toisten ihmisten käskystä tehnyt. Aivottomia sellaiset, jotka toisten ihmisten pillin mukaan marssii.
turhaan vouhkaatte täällä palstalla "älkää ostako kirjaa" kun ihmiset ostaa sen kuitenkin, taitaa jo alkuunsa loppua kaupoista!
ja köyhä on elämä sinull kun toisten asioilla,saat sisältöä omaasi..
Kyllä minua kiinnostaa kaikki maailman asiat. Asuntokauppa ja sen kehitys, autojen hinnat, naisten muoti, matematiikka, elokuvat, musiikki, kaikkien alojen taitajat ja tietäjät, julkkikset, Matti ja Susan siihen mukaan lukien, tämä palsta, terveyspalsta ym. Ihan mukava kaikesta on lueskella. Aion tosiaan lukea Susanin kirjankin.
Olisit vinkannut aiemmin. Menin perhana ostamaan jo kaksi (toisen äitille tietty)
En halua tulla nähdyksi, että hankin kirjan. Joskus olen nähnyt seksileluja myyvissä mainoksissa maininnan, että ne lähetetään huomiota kiinnittämättömässä lähetyksessä kotiin. Jos tilaan kirjan, lähetetäänkö se niin, ettei tuttu posteljooni tiedä mun hankkineen kirjaa?
Eipä voisi vähenpää kiinnostaa....joka tapauksessa lehdet kilvan kirjoittavat kaikki kohukohdat, jos niitä on, jo lööpeistä tietää mitä kirja sisällään pitää...
..ostan ennemin kanankakkaa päivänkakkaroille.
En ole keskustan kannattaja, mutta kyllä tämä kirja viimeistään paljastaa, että Matti teki täysin oikean ratkaisun dumpatessaan tuon nettihoitonsa.
Harmi, että tämä akan votale pääsi olemaan Matin elämässä niin kauan, että sai tarpeet kirjaansa. Noh, toivotaan kaikki, että hän saa vielä palkkansa, siis ihan kouriintuntuvan palkan yhtä ikävän asian muodossa itse.