Anne Pohtamo Espoontorilla

Hokasin äsken Anne Pohtamon ja yhden kiireisen näkösen hepun Espoontorilla. Anne on kyllä aika rupsahtaneen näkönen - valitettavasti.
1370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oi oi!! anne pohtamo onkin koskenu mun käteen tai oikeestaan pistäny rasvaa naisten mennuilla !!! ja sain siltä sit kaupan päälle nimmarinkin !!! moon kyl toosi ylpee siittä!!! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikke kirjoitti:

Hokasin äsken Anne Pohtamon ja yhden kiireisen näkösen hepun Espoontorilla. Anne on kyllä aika rupsahtaneen näkönen - valitettavasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu