Miksi Kotkalaiset naiset ovat niin miesmäisiä? Viehättävä naisellisuus tuntuu puuttuvan kokonaan ja "äijämäset" piirteet ovat vahvat. Luuleko he että se kiinnostaa miehiä? Toki poikkeuksia voi olla. Ne on todennäköisesti täällä vain käymässä. Niinkuin minäkin.
Syynä kenties sisä-siittoisuus?
Syynä kenties sisä-siittoisuus?
Vastaukset 2
Vanhimmat
miepä luulen että, äijämäisyydellä, pidetään liiveihin yrittäneitä, poissa liiveistä... ainakin ite oon sellainen... ja se on toimin:D
Kysymys, oletko sokea, blondi tai jotenkin muuten vähä-älyinen? Perustele toi sinun väitös? Vai haluatko nyt jotenkin haukkua/loukata vaan jotain tiettyä naista? Tietysti kauneus on katsojan silmissä, mutta minun mielestä Kotkasta löytyy ihan samalla tavalla kauniita ja normaalin näköisiä naisia kun ihan mistä kaupungista tahansa.