Vaikea ymmärtää, että joku edes miettii ostavansa Susanin kirjan. Tyhjänpäiväisen ihmisen tyhjänpäiväisiä jorinoita! Varsinainen onnenonkija! Pari kuukautta pääministerin kanssa ja kirjoittaa siitä kirjan. Ei siinä ajassa opi toista edes tuntemaan niin hyvin, että siitä voisi kirjan kirjoittaa. Kyllä on väkisin väännetty juttu. Aika röyhkeää toisen ihmisen hyväksikäyttöä!
Hyväksikäyttäjä Susan
röyhkeää
3258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pari kuukauttako ne vaan olikin yhdessä? Kuronen on puhunut sitten puppua. Muistan sen jossain puhuneen jostain 9 kuukaudesta.
Ei sillä paljon eroa ole onko kyseessä pari vai yhdeksän kuukautta. Todella lyhyt aika ihmissuhteessa kuitenkin. Ei siihen paljon elämänvaiheita mahdu. Ei sen perusteella voi kirjoittaa kuin hyvin pinnallisen ja tyhjänpäiväisen kirjan.
Matti oli muutenkin paljon matkoilla ja töissä, ei ne edes kovin paljon tavanneet. satua koko suhde.