Tätä kannatan

Kannatan ehdottomasti Itsenäisyyspuoluetta seuraavissa vaaleissa. Näin pääsemme ulos Brysselin orjuudesta.
2554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

palataan huonompaan, mikäli Eu:sta erotaan. Moni asia muuttunut parempaan Eu:n myötä, tosin liittovaltio kehitystä ja Turkin mukaan tuloa pitää vastustaa. http://www.pasanen.ehdolla.fi

Äänestä

Aivan samasta syystä minäkin äänestän Itsenäisyyspuoluetta, että päästään irti mainitsemastasi orjuudesta ja byrokratiasta kaikin tavoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestäjä kirjoitti:

Kannatan ehdottomasti Itsenäisyyspuoluetta seuraavissa vaaleissa. Näin pääsemme ulos Brysselin orjuudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu