oijoi,kun se tekee hyvää!
Kun mies hyväilee,maistelee ja imee kielellään naista ja samalla käyttää hieromasauvaa,niin tähdet vaan räiskyy silmissä.
Kertokaa miehet,mitä te pidätte siitä näystä,tuntemuksia ja kokemuksia teillä siitä sauvan käytöstä on suuseksissä???
Kun mies hyväilee,maistelee ja imee kielellään naista ja samalla käyttää hieromasauvaa,niin tähdet vaan räiskyy silmissä.
Kertokaa miehet,mitä te pidätte siitä näystä,tuntemuksia ja kokemuksia teillä siitä sauvan käytöstä on suuseksissä???
Vastaukset 17
Vanhimmat
Minustakin toi on seksin aatelia,,, mutta miehistä näkökulmaa tohon odottelen minäkin?
se on oikein mahtavaa kun on leluja mukana petissä,meillä useita.vaimo saa todella kovia orgasmeja.suosittelen
minulla rouwa pitää rintojen imeskelystä samaan aikaan..
on sauva usein käytössä,on ihan kiva katsoa kun sauva uppoaa pilluun ja siinä samalla nuolla klittaa
Itse olen miesystävääni houkutellut,että otettaisiin esileikkeihin mukaan pieni sauva, mutta hän vain naureskelee asialle. Onko se niin vakavaa, tai siis kokeeko mies että se on jotenkin loukkaus häntä kohtaan kun haluankin mukaan hieromasauvan vai mistä luulette tämän hieman negatiivisen asenteen johtuvan? Itse olen asiasta hieman ymmälläni, sillä en sauvaa välttämättä edes halua sisälleni, se vaan tuntuu klitoriksella niin kivalta... :)
jos häntä häiritsee apuvälineet, itse olen ostanut monta niitä rouvalleni.
Exäni oli kanssa sellainen ettei hän antanut minun ottaa sauvaa mukaan sänkyleikkeihin. Kuulemma vain yksityiseen käyttöön. Ihmettelin suuresti hänen asennettaan. Liekkö sitten mustasukkainen elottomalle sauvallekkin... Eipä ole muiden kanssa tullut tuollaista tilannetta eteen. Mukava piriste silloin tällöin.
hölmöjä ukkoja....
ihan vain uteliaisuudesta?
Siis minäkö vanhako? Ei kun minuako tarkoitit vai edellestä jonka mies ei halua ottaa sauvaa mukaan sänkyyn?
ihan sinua tarkoitin,puhtaasti uteliaisuudesta
Oletpas utelias :) Tai sitten olet exäni... Hih, no tuskin. Ikää minulla nyt 26v. Silloin olin 21v. Kylläpäs jääkin existä jotkut asiat mieleen näin vuosien päähänkin...
jep, vilpittömästi utelias....
eipä ensin haluttuku meilläkä sauvaa mukaan, mut a´vot ku otettii, niin eihä mies siitä enää halunnu luopuakaa,mitä lienee vainoharhaa oli alkuun=)
myös suuseksiä harrastaessa ja mikäs sen ihananpaa
minunkin mielestäni seksin aatelia, mutta kun vaimoni ei välitä jellystä tippaakaan. Onneksi hän sentään diggaa suuseksistä, koska ilman sitä seksielämämme varmaankin näivettyisi. Hyvä näinkin.
mutta kun ehdotin, että vaimo hoitelisi minut tekovitulla, niin se ei sitten käynytkään.
Tuntuisi kuulema siltä, kuin olisi joku maksullinen purkamassa miehen paineet, eikä se olisi suinkaan mitään rakastelua...? miksi suihin sit ottaa?
en hjummarra...