Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

LOVEX

Ei pysty enää täräyttään, ku kertoimet painuneet 1,60-1,70 tasolle. Veikalla vielä 2,5, mutta meepä sinne täräyttään tonni, niin kerroin painuu tasan ykköseen. Pari päivää sitte ois ollu 3-kerrointa, mutta ku sitä on aina myöhässä.
3440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

elikäs tsori

Äänestä

Lovex ja Hanna Pakarinen ovat ehdottomia suosikkeja, mutta jos niitä molempia veikkaa, on voitto aika minimaalinen sillä molemmilla kerroin vain vähän 2:n pinnassa.
Lovex ehkä noista, mutta Pakarinen saa varmaan mummoilta enemmän ääniä, Lovex taas teinitytöiltä

Äänestä
  • Lovex on ihan huono..Eivät he osaa muuta kuin rääkyä ja räkiä mikkiin..Sekin on jo liikaa kun kaverit hehkuttaa kuinka "ihana" lovex on..Kohta lovexin jätkät on h*m*mpia kuin antti tuisku!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viisumies kirjoitti:

Ei pysty enää täräyttään, ku kertoimet painuneet 1,60-1,70 tasolle. Veikalla vielä 2,5, mutta meepä sinne täräyttään tonni, niin kerroin painuu tasan ykköseen. Pari päivää sitte ois ollu 3-kerrointa, mutta ku sitä on aina myöhässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu