Kuvia pienestä munasta

pienen munan omaava

18

11366

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lepotilassa

      seisokissa toi on varmaa 20cm

      • kalu kasvaa

        tosta kasvaa ihan OK panokalu. onhan toi lepotilassa pieni, ymparileikkaus kasvattaa lepotilan kokoa.


      • huah
        kalu kasvaa kirjoitti:

        tosta kasvaa ihan OK panokalu. onhan toi lepotilassa pieni, ymparileikkaus kasvattaa lepotilan kokoa.

        kukahan ihme sitä leikkauttaisi terveen peeniksen?


      • Anonyymi
        huah kirjoitti:

        kukahan ihme sitä leikkauttaisi terveen peeniksen?

        Sellainen leikkaa joka haluaa hygieniaa ja sitä ettei mulkku ole kuin kärpäsläppä. Onneksi itselläni on niukka nahka muutenkin. Voi sitä kiimaa kun naiset imee puhtoista mulkkuani kiimaisena odottaen että saavat sen pilluunsa. Pieni se on lepotilassa, mutta minä en ylläpidä mitään semiseisokkeja uimahallissa j saunassa. Minulla semiseisokki tulee kyllä naisten kanssa. Olen hetero.

        Ympärileikkaus ei kylläkään isonna lepokokoa, vaan pienentää. Kokeilkaa: Laittakaa itsellenne jääkiekkovarusteet päälle ja luistimet jalkaan ja ottakaa kuva. Toistakaa sama kuvaaminen alastomana. Kummassa kuvassa näytätte isommalle?


    • fdsdsfds

      huom kuinka paljon nahkaa siinä on ympärillä, tosta voi kasvaa aika isokin mela

      • emma cecilia

        Heh.. voi elämä mitä prinssinakkeja :D Kyllä halut lopahtas heti jos tommonen tulis vastaan :D


      • Kyllä se siitä
        emma cecilia kirjoitti:

        Heh.. voi elämä mitä prinssinakkeja :D Kyllä halut lopahtas heti jos tommonen tulis vastaan :D

        Voi elämä lepotilassa oleviako se emma on sisäänsä laitellu. Noi kun paisuu 7 - 10 kertaseks kyllä noilla sunkin vitustas kutka lähtee.


      • Anonyymi
        Kyllä se siitä kirjoitti:

        Voi elämä lepotilassa oleviako se emma on sisäänsä laitellu. Noi kun paisuu 7 - 10 kertaseks kyllä noilla sunkin vitustas kutka lähtee.

        Emma eli Einari ei ole pilllua nähnyt kuin äitinsä hehtovitun. Äiti varmaan antoi säälistä kokeilla revaansa?


    • tollaisilla

      tee yhtään mitään. Naurettavia vekottimia!

      • Nimetön

        Itselläni on noita koko luokkia oleva elin, mutta täydessä mitassa se on 15.5cm, joten joko alat tykkäämään??


      • so what
        Nimetön kirjoitti:

        Itselläni on noita koko luokkia oleva elin, mutta täydessä mitassa se on 15.5cm, joten joko alat tykkäämään??

        15senttiä on aika normi pituus.. mut jos se on 3-4cm paksu ni ei tee mitään


      • Anonyymi
        so what kirjoitti:

        15senttiä on aika normi pituus.. mut jos se on 3-4cm paksu ni ei tee mitään

        15cm on pari senttiä yli normimitan.


    • selvä tapaus

      Onhan niitä varmasti pieniä lepomunia joista kasvaa kohtalaiseksi stondiksessa. mut löisin vetoo et tommonen äärimmäisen pieni - sentin pitunen lepomuna jää kyl alle 10senttiseks erektios. jos täytyis vaihtaa oma kookas varustus tommoseen,niin kyllä seksin voisi unohtaa. on toi nyt melkee jo eunukki. seksuaalinen itsetunto ainakin menis täysin ja puheet tekniikoista sun muusta ei paljoo auttas, tottahan on se et eunukkikin voi saada naisen tyytyväiseks mut omat ilot ois kyl aika vähissä väittäsin.

      • asiassa

        Mulla on lähes tismalleen ton kokonen lepotilassa ja asennossa 11cm.


    • __posliini__

      Vaikka on noin pieni silti viittii ajella karvat pois!!

      saattaa olla ettei muuuten näkyisi koko munaa.

      • Anonyymi

        🙃🙃🙃


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2304
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1294
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      87
      1086
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      1012
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      159
      967
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    7. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      833
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      833
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      50
      796
    Aihe