no nyt se selvisi

humalaiset pellet ja pikkupojat jotka ei ymmärrä autoista mitään.täällä ei ole sheriffiä ja täältä ei poisteta yhtään viestiä.suomalaista sananvapautta parhaimillaan,oikeassa lada-laatuautohengessä
1245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olet sitten samaa sarjaa kun kirjotit tänne :-D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi tänne kirjoittaa kaikki kirjoitti:

humalaiset pellet ja pikkupojat jotka ei ymmärrä autoista mitään.täällä ei ole sheriffiä ja täältä ei poisteta yhtään viestiä.suomalaista sananvapautta parhaimillaan,oikeassa lada-laatuautohengessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu