SULHAS-MATTI, KUIS NY SUU PANNAAN, JA PANNAANKO ENÄÄ... ON NUI YÖPIMIÄTKIN JO VÄHISSÄ, ETTEI VALOSAAN AIKAAN SUSANEITA NIN VAAN KULETELLA SALAVIHKAAN. AIAIAIAIAIAI, MIKÄ MOKIEN MOKA.
KOKO KEPUN
YHTEINEN
7516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kelekkaan pääsis hyppäämään, meinaan hyvi on pullat saldon puolella sen exillä, Merja sai oman rivarin (liekö vielä kansanedustajaksikin..), Tanja ministerin salkun ja mite paljon lie tää Susan kahmii tuolla kirjanmyynnillään. Kokkoomukselaiset noon pihimpiä, Saulikin osti asunnon Tanjalta ja sillä finito, ei mitään apuja herunut liiton päättymisen jälkeen, liekö perinyt sormuksenkin takaisin.
sekä mehulinjaa... kuva ois kiva.
harkintakyky pettää näin merkittävässä asemassa olevalla miehellä. Olisi edes julkisesti seurustellut, olisi erokin ollut helpompi.
pässiä narussa, vaan vanha kettu ei mennyt halpaan. Katkeraksi jäi Tanjakin, kosti hotelliyöllä Masan kanssa ja kun ei sekään onnistunut on nyt tää Olli-uhittelija oikein rengastettu.
Nainen on kallis sijoitus.
jos tarjotaan, eiks ole reilua. Enkä satavarmasti hiisku kellekkään.
kun on seksielämäkin jo koko kansan tiedossa, miten kestävät lapset, sukulaiset. Ei voi kuin ihmetellä, että näin lyhytnäköinen on pääministeri, antaa jonkun akanheitukan sekoittaa pään. Rakkaudessa sinänsä ei mitään paheksuttavaa, mutta kun nyt näyttää ilmiselvältä Kurosen haastatteluiden perusteella, että kyse on seksistä. Siis pitikö samaa akkaa polokasta kerta toisensa jälkeen, eikä akka edes tyytyväinen. Kyllä huoratalot näköjään on saatava lailliseksi, ei tarttis tällasia lukea iltapäivälehdistä.