tämä Tuisku. Missikisalähetyksestä päätellen pituutta on jätkällä noin 160 cm?
Kyllä oli naurussa pitelemistä. Koko esitys oli ala-arvoinen, mikä ei kyllä ollut kokonaan Tuiskun vika, vaan jäykän ja jähmeän "juhlayleisön" puhumattakaan Ninni Laaksosesta.
huvittava ja naurettava
6
606
Vastaukset
- tosiaankin
ihmisiä pituuden mukaan? Mitä vikaa on lyhyissä ihmisissä, varsinkin kun he eivät itse ole vastuussa pituudestaan eivätkä siihen itse pysty vaikuttamaan. Antti ei olisi se sama Antti, jos olisi hujoppi. Antti on ihana juuri sellaisena kuin on.
- samaa
mieltä kanssasi!Antti on just ihana tollasenaan!
- muistaakseni
171 cm pitkä.Aina pitää jotaa ilkeää Antista keksiä,olet säälittävä.Tunturibiisi on mahtava,Antin laulu ja esitys oli ilo silmälle.Persoonalliset pussihousut ja paljaat varpaat WAU!
- Jaretc.........
Sulla taisi olla ankea lapsuus, eikö ollut leluja riitävästi. Kun et pääsyt artistiksi
rupesit kriitikoksi. Paskan tärkeitä kriitikkoja arvostelee artistia joista eivät mitään tiedä. Sitten ne puolustelee itseään sanan vapaudella.
Hei ota lelut mukaan ja mee vaikka kiinaan. Helvetin hyvä toi tynnyrin tappi, sopii sulle oikein hyvin. Vaikka mä en sua kyllä kelpuutaisi siihenkään.
T: Jaretc- juupa juu
Noita "kriitikko"-paskiaisia täällä aina riittää,
turpiin sille joka niitä lisää siittää.
Isän kädestä persuksille,
sitten imemään äetin rinnuksille.
Nää ei tarvii kun tissiä suuhun,
tulta persuksiin ja raketilla kuuhun.
Toivottavasti eivät takasin palaa,
muuten alan mä oksentamaa. - juupa juu
juupa juu kirjoitti:
Noita "kriitikko"-paskiaisia täällä aina riittää,
turpiin sille joka niitä lisää siittää.
Isän kädestä persuksille,
sitten imemään äetin rinnuksille.
Nää ei tarvii kun tissiä suuhun,
tulta persuksiin ja raketilla kuuhun.
Toivottavasti eivät takasin palaa,
muuten alan mä oksentamaa.Runo oli omistettu tynnyrin tapille ja muille samankaltaisille "älyköille".
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2293259Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3552923Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141939Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591632MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121473- 1221436
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4591344Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171330