ja nyt jo siskokin!!!

Apua!!

Eiks tosiaan mikään riitä !!??
Nyt turhajulkkikseksi pyrkii viel tää turhakurosen sisko!!

Eiks niillä sisaruksilla ole tosiaan mitään muuta elämää !!??
5372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että haloo vaan

Äänestä
  • Elämä, koska tänne kirjoittaa! Vituttaakos?!

    Äänestä

pliis.

Äänestä
  • nettitv:ssä.

    Äänestä

  • IL:n kirjoitti:

    nettitv:ssä.

    Etunimi on sitte Maryanne, huomaat eron jos olet nokkela.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


parrasvaloihin kirjoitti:

Apua!!

Eiks tosiaan mikään riitä !!??
Nyt turhajulkkikseksi pyrkii viel tää turhakurosen sisko!!

Eiks niillä sisaruksilla ole tosiaan mitään muuta elämää !!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu