Kauppakirja puuttuu

Olin välittäjän kanssa kiertelemässä tonttia ja rakennuksia.mietin antaisinko lahjaksi puolisolle vai myisinkö ? Välittäjä kertoi että naapuri olisi kiinnostunut jos myisin kaikki,Asia jäi kuitenkin vielä kesken .Mitähän tämä tarkoittanee ????
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joku kiinteistökauppa todellisuudessakin ajankohtainen? Tai joku muu valintatilanne elämässäsi?
Unen kiinteistövälittäjä voi esittää jotain ystävääsi, joka todellisessa elämässä kertoo sinulle mielipiteensä tai antaa neuvoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omenakeiju kirjoitti:

Olin välittäjän kanssa kiertelemässä tonttia ja rakennuksia.mietin antaisinko lahjaksi puolisolle vai myisinkö ? Välittäjä kertoi että naapuri olisi kiinnostunut jos myisin kaikki,Asia jäi kuitenkin vielä kesken .Mitähän tämä tarkoittanee ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu