Niin että ärsyttääkö teitäkin tän bändin rahastus homma. Esim. jos haluu selata niiden kotisivuja niin joutuu REKISTERÖITYMÄÄN ja vieläpä kaiken lisäksi maksamaan siitä jotain!!
Ihan ku niillä nyt ei olis sitä rahaa tarpeeksi. Siis tosi ärsyttävää meininkiä. Tuskin 80-luvulla meno oli ihan tällästä!!
No mutta kaipa sitä tulee sitten rikkaana ahneeksi. Ei voi mitään... siinäpähän sitten rahastaa..
ärsyttääkö teitäkin....?
4
612
Vastaukset
- AK-07
Kun ei kuitenkaan se Englanti ole kovin hyvin hallussa, eikä tiedä kuinka monimutkaisia asioita rekisteröitymisen jälkeen ilmenee. Luultavasti kuvia näkisi lisää, mutta silti.
- ooo.
eihä se rekisteröitymine mitn maksa. mut on nii paskat sivut ettei siellä tuu käytyy vaikka onkin tunnukset.
tietty sit on niit goldmember yms juttui. ne o perseestä. sedät jaksaa rahastaa prkl. - Urho-kaaleppi
Jos noin on, niin eipä tule kyllä rekisteröityä. Voin ihan hyvin elää ilman mokomia sivujakin!
Mutta mikäs siinä rahastaessa, kun maksajia aina löytyy. Ei se ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa!!- Fleaman
paras webbi sivu on www.rhcpfrance.com
paljon kuvia ja kaikkee tietoo, uutiset selkeempii ja kaikin puolin hyvä sivu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913145
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662862- 2032260
- 741896
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91731- 1081585
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099