Valtakunnan maine on vaakalaudalla

korkeaan tasoon että nyt hoitavat asian sinne minne minusta kuuluukin : sairaalaan toipumaan.
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jotenkin on tunne, että hänen toimiaan tarkkaillaan jo nyt. Tuollainen uhkailu ja kiristämismeininki vähintäänkin johtaa siihen.

Äänestä

Elämme demokratiassa ja maata johtaa kansan valitsema porukka.Eikö niin!!??
Nyt on kyseessä meidän kaikkien asia.Tervejärkinen ymmärtää ettei kaikki valtion asiat kuulu kaikkien korville.Nyt kuitenkin yksi kansamme joukosta haluaa leikkiä asioidemme hoitajan sekä myös valtio l. kansan kustannuksella.
Miten demokratia toimii ko. asiassa l. missä on meidän sananvaltamme!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja vetoan kirjoitti:

korkeaan tasoon että nyt hoitavat asian sinne minne minusta kuuluukin : sairaalaan toipumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu