miten

saa onnistumaan.Siis osoiterivi:kopioi sitten esim.keskuteluihin:liitä.Joskus saan onnistumaan,joskus taas ei.
3132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eli kaikki teksti osoiteriviltä tulee kopoitua.

Muuten teksti näkyy linkkinä kunhan se alkaa http:// .

Voi olla joitain erikoistapauksia milloin ei toimi.Ehkä joku voi kertoa kokemuksistaan.

Minä olen käyttänyt opera selainta ja linkittänyt paljon, eikä ongelmia ole ollut. En edes nyt muista varmaksi onko joskus epäonnistunut.

Äänestä
  • linkkiä muusta tekstistä, paras kai tällä palstalla laittaa se omalle rivilleen.

    Äänestä

  • erottamaan kirjoitti:

    linkkiä muusta tekstistä, paras kai tällä palstalla laittaa se omalle rivilleen.

    Nyt onnistui,en tiennyt siitä välilyönnistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


linkityksen kirjoitti:

saa onnistumaan.Siis osoiterivi:kopioi sitten esim.keskuteluihin:liitä.Joskus saan onnistumaan,joskus taas ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu