Testi perussuomalaisille

Mikä näistä ei kuulu joukkoon?

a) 1
b) 2
c) Huckleberry Hound
d) 4

Rengasta oikea vaihtoehto.

Oikea vastaus kerrotaan ensi viikolla.
3436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Wikipedian perusteella arvaisin pikaisesti nro2, Veltto Virtanen?

Äänestä
  • Hyvänen aika, eikö teillä ole muuta tekemistä kuin hengailla heittämässä huulta, lapsellista sellaista.

    Äänestä

  • !!! kirjoitti:

    Hyvänen aika, eikö teillä ole muuta tekemistä kuin hengailla heittämässä huulta, lapsellista sellaista.

    "Hyvänen aika, eikö teillä ole muuta tekemistä kuin hengailla heittämässä huulta, lapsellista sellaista."

    Mitä ne poliitikot tekevät muuta kuin heittävät täysin älyvapaata huulta? Ja saavat siitä vielä verovaroista palkkaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Testin valvoja kirjoitti:

Mikä näistä ei kuulu joukkoon?

a) 1
b) 2
c) Huckleberry Hound
d) 4

Rengasta oikea vaihtoehto.

Oikea vastaus kerrotaan ensi viikolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu