SEPPO TIITINEN

Stasilistojen julkistamiselle, miksiköhän , sitä kannattaa miettiä!!
4499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pitäisi saada vastuuseen tekemisistään, ei taida paljon suomenkansa olla hyötynyt tämän miehen touhuista? eduskunnan kirja pelkästään maksoi kymmeniä miljoonia euroja veronmaksajien rahoja, ja siihen päälle oopperan rahaepäselvyydet? olis suomalaiset saattanut tulla toimeen ilman TIITISEN SEPPOAKIN !!!

Äänestä
  • ei tarvitsis verorahoista elättää, suomalaisen palkansaajan veroprosenttia voisi laskea 7 prosenttiyksikköä, ajatelkaa kahden elätin vuoksi!!!

    Äänestä

  • ...

    Äänestä

Lienee Sepon taipumukset seksuaaliseen vähemmistöön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUURIN JARRU kirjoitti:

Stasilistojen julkistamiselle, miksiköhän , sitä kannattaa miettiä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu