Pink esiintyi alle vuos sitte Lontoossa neljän (4) STRIPPARIN kanssa, jotka oli lennätetty Los Angelisista.
Suurimman osan huvista sai popparin aviomies Carey Hart, jolle Pink järjesti ennen keikkaa yxityisnäytöxen strippareiden kanssa.
Että sellanen se Pinkki on.
Suurimman osan huvista sai popparin aviomies Carey Hart, jolle Pink järjesti ennen keikkaa yxityisnäytöxen strippareiden kanssa.
Että sellanen se Pinkki on.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hurja pettymys mulle. Pink taitaa olla kaksinaismoralisti.
Mutta onneksi ei sentään prostituoitujen kanssa.
Esikuvan jakkaralta > rupusakkiin.
Mistä tietää, ettei ne stripparit olleet myös prostuja? Strippaus on vain osa hommaa. Ja jos asiakas haluaa jotain muutakin niin ...?
Niin, tätä tää nykymeininki on:
käytetään härskisti hyväkseen mitä tahansa ja eletään kaksinaismoralistisesti, takkia kääntämällä.
Ja millään ei ole mitään väliä!
etta tata maailmaa pyorittaa raha (sisaltaa myos sodat ja vallan) ja nautinnot.
Kenella nautinoista paihteet etusijalla, kenella seksi.
Ja sitten naita taivastelijoita kylla riittaa.
Uskonnot ja kirkot sisaltyy otsakken raha alle.
tätähän voi yleisesti kritisoida?
moraalilla ja rahalla on ristiriita, joka jokaisen tulee ratkaista. Kumman antaa elämäänsä vaikuttaa? Onko rahan tai seksin orja vai käyttääkö päätään elämän valinnoissaan?
"Max Weber (1864-1920) kuvaa kuinka protestanttisen etiikan kehittyminen antoi näille (narsistisille persoonallisuus-) häiriöille niiden ominaislaadun. Materialismin ja moraalin ristiriita nousi yhä vahvemmin esiin. Materialistista ja moraalista ajattelua on vaikea liittää yhteen. Syntyy helposti splitting-ilmiö, jossa toinen asia häivytetään taka-alalle. Eletään niin kuin sitä ei olisikaan tai käsitellään niitä vuorotellen. Yksi tapa hoitaa vaikea yhteensovittaminen perustuu siihen, että mies hoitaa mammonan ja nainen moraalin.
Kukaan ei tiedä elämmekö tässä häkissä (yksilökeskeisessä materialismissa) tulevaisuudessakin, vai tuleeko tämän suunnattoman kehityksen lopussa kokonaan uusia profeettoja vai onko tulossa suuri vanhojen ihanteiden ja ideoiden uudelleen syntyminen tai jos kumpikaan ei tapahdu, ajaudummeko mekanisoituneeseen kivettymiseen, jota tukee eräänlainen kouristeleva itseriittoisuus. Tästä viimeisestä kulttuuriin kehityksen vaiheesta voidaan sanoa: Spesialisteja ilman henkeä, sensualisteja (aistinautintojen etsijöitä) ilman sydäntä; tämä mitättömyys kuvittelee saavuttaneensa ylittämätön sivistyksen tason."
on silkkaa avointa pornoo.
Niissa vaan nussitaan yleensa vaatteet paalla.
Mika siis tuottaa tarvetta prostituutiolle?
Muna pystyssa tai mirri markana kyttaat musavideoita, tai siirryt sitten suoraan pornovideoihin.
Runkatakaan ei aina jaksa.
Mista napparasti pillua?
Koko kulttuurin tulee muuttua, ettei tätä seksillä myymistä törkeällä tavalla sallittaisi.
Musavideoita katsoo pääasiassa lapset ja nuoret, ja nää oppii ihanteitaan siitä.