voiko jotenkin kiristää löysää vaginaa.
olen masturboinut puolikkaalla cokispullolla ja nyt tuntuu tussu väljältä
olen masturboinut puolikkaalla cokispullolla ja nyt tuntuu tussu väljältä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ole vielä mitään ukkiovainaa oli kuulemmasaanu pesismailaa peppuun..tosijuttu entinen linnakundi meinaa..
Sun täytyy siirtyä isompiin 1,5litran pulloihin niin eiköhän tunnu kireeltä taas :)
tarkoittaa puolikkaalla cokispullolla. Kuinka iso on puolitettu? Puolentoista litran pullo vai kahden litran lidl:n pullo? Pituussuunnassa vai paksuudesta? Kovin epätarkka ilmaisu mutta otaksun että kuitenkin että olet masturboinut puolen litran cokiksella. Vai oletko laittanut sen puoliksi vielä? Eikös puolittaminen saa aikaan terävät reunat? Olepas varovainen
aina täydellä Cokiksella!!
Kysymys: Vaginani on kiihottuessa liian löysä sisältä,on kuin suuri onkalo(Suurempi kuin omena),seksikkään ei maistu miltään. Mikä avuksi??.
Vastaus: Vagina laajenee kiihottuessa, mikä on normaali ilmiö. Jos yhdynnässä ei saa tunnetta kumppanin kosketuksesta, on silloin lantionpohjan lihasten harjoittelu paikallaan. Ohjeet löydät kysymyksiä-vastauksia-palstaltamme. http://www.sexpo.fi/nettivastauksia/nettivastauksia_06_2005.html. tuolta luet! ja googlaat aiheesta. Niin tiedät Leo eläin tietää!
oliko se pullo täysi ennen kuin laitoit sen sisääsi? Kuka sen puolikkaan joi?