aion antaa yhdelle kolmekymmentä täyttävälle naiselle jonkinmoisen seksilelun. minkänlainenhan olisi sopiva. jos täällä on naispuolisia niin varmaan osaisitte antaa neuvoja hyvästä seksilelusta.
naiselle seksilelu lahjaksi
11
4401
Vastaukset
- naiselle
Jos haluat antaa naiselle sauvan niin kaalimato on ihan ehdoton.. on aika kallis mutta sen arvoinen..
Jos jotain yhteistä miehelle ja naiselle niin sellanen pupu joka laitetaan kullin ympärille ja siinä on sellanen pieni juttu joka tärisee..tekee hyvää kummallekin... näitä pitäs saada kaalimadon nettisivuilta... - hyvä valinta
Joo, edellinen kirjoittaja oli aivan oikeassa eli kaalimato on fantastinen: tekee naisen taatusti hulluksi.
Hienoa, että miehet vievät tällaisia lahjoja !
Pidä sama linja jatkossakin, niin hyvä tulee. - Nauttii nautinnosta
Madot on ihan yliarvostettuja. Kaveri osti kutsuilta Secret Promise Rosa -nimisen pehmeän sauvan. Ostin saman verkkokaupasta. Paljon parempi kuin mato jonka omistan jo ennestään. Ei kannata liikaa uskoa mainoksia.
Voisin suositella vibraattoreista ehdottomasti kahta merkkiä, We-Vibe ja Vibe Therapy. Ehdottomasti parhaimmat ja laadukkaimmat vibraattorit.
- 12341234
http://www.seksikutsut.com/PublishedService?pageID=9&itemcode=900177
Kokemusta monesta sauvasta on. Toi on paras. Säätovaraa riittää, ja tuntuu monessa paikassa.
Älä anna liian hyvää lelua lahjaksi tai jäät itse toiseksi :D - make984
En lähde suosittelemaan mitään hieromasauvaa tai muuta seksivälinettä sillä se on maku kysymys, mutta tuohon lahja hommaan liittyen näytti Ilopilleri.com tarjoavan ilmaisen lahjapaketoinnin halutessasi. http://www.ilopilleri.com/
- naiselle:
Sellainen kaulakorua muistuttava minivibra ketjussa on elegantti ja eroottinen lahja.
- a
puupenis, tai jokin muu puutuote kyseisellä aiheella
- Anonyymi
Seksi välineet ovat syntiä, rikos Jumalaa vastaan
- Anonyymi
Me ostettiin mieheni kanssa meille tämmönen lelu muutama viikko sitten ja pakko on kyllä sanoa et ei oo mitää vastaavaa tullut kokeiltua vaikka erilaisten lelujen kanssa ollaan varmaa 20 vuotta leikitty.
https://www.salapalatsi.fi/seksilelut/11640-taikasauva-vim-magic-wand-fun-factory.html
Ei ole edullisin mutta on joka pennin arvonen ja laatu ei ole aina halpaa.
Taidampa kaivaa sauvan illalla laatikosta taas 😍 - Anonyymi
Riittävän iso ja paksu dildo.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733410
- 622624
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582318- 712316
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912247- 421763
- 431702
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141373Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu1791357EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481330