Natoon

Me kokoomuslaiset olemme ainoita jotka uskaltaa sanoa suoraan että natoon pitää liittyä.
5363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kokoomukselaiset sen suoraan sanookin.
Kokoomus haluaa vielä venäjän kans kokeilla kumpi pärjää ja menisi NATON.turvin räksyttämään niin kuin silloin saksan kanssa ja miten kävi,
Kirkkomaat kuolleita sotilaita täynnä joka kunnassa.
Poikani upseerina puolustusvoimissa ja ei hänkään ole NATO:sta innostunu, tai paremminki ,hänen päätä ei sillä ole pyörälle saatu.

Äänestä

olla kun tietää ettei etulinjaan joudu.Sinne laitetaan työläiset ja muut köyhät niinkuin ennenkin.

Äänestä

tulee tehdäkin Yhdysvaltojen osavaltio! Hyvä Kokoomus, jatkakaa oikealla tiellä!

Äänestä
  • sinä olet?
    Et ihan selvästikkään ole armeijaa käynyt.

    Äänestä

takia en kokoomusta äänestäkkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


välittömästi kirjoitti:

Me kokoomuslaiset olemme ainoita jotka uskaltaa sanoa suoraan että natoon pitää liittyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu