Kiitos Teppo loistovihjeestä. Kyllä jätkä noi tasotustasuritkin tietää!! Kiitos!! Tässä on mukava odottaa sm-liigan alkua loistava kerroin 3,70 pohjilla ;)
Kiitos Tepolle!
Manu 3,70 tasotusveto
16898
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eikäs tiedä mikä kohde...
Paffin tasoitusvedosta (muutkin tarjoaa) 3,70-kertoimella. Hyvä homma. Spodet kasvaa hei!
Juuh. Näytti hieman huolestuttavalta, mutta Ronaldo ratkaisi upeasti et sillei hei! Jotenkin sellainen olo, että tänään on jättipotti taas kovin lähellä et sillei hei!
No missäss se vihje oli?
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000024004877#22000000024004877
Siellä lienee muitakin hyviä et sillei hei! Stadin kundi on tänään hyvällä tuulella et sillei hei! Pesää saaneena on hyvä jotain antaa hei!
ps. nyt pullot auki ja känni päälle!
Ai Ai Teppo mietippäs nyt siinä pienessä päässäsi (voi olla myös normaalia suurempi) mitä tuli laitettua Hifk peliin, tuleekoha 1 tai x mieti uudestaan tuleekohan, no ei tule, vaan tulee kakkonen, siis 2, voi, voi, tää on tätä.
Arvostelija se vetää aina pienempää kerrointa. Siinä arvostelijan hyvä vihje jokaiseen peliin et sillei hei!
ps. 18k miinusta, ruaahahaha
TULI MUUTES X HIFKI PELISTÄ........RUAHHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAaaaaaaaaaaa
Siis mikä peli tarkalleen.
Nää on niin hämäriä TEPPO nää sun jutut aina.
oo näkyny manu vinkkii, eikä sen enempää vihjeitä, joista teppo tulee illalla leijuu et on jättipotin saanu..säälittävää !
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000024004877#22000000024004877
Jos et osaa avata linkkiä, niin tässä:
"Näiden ulkopuolelta mainittakoon samalla muutama haku. ManU:n yhden maalin voitto lienee lähellä, sillä tuskin rankan euroviikon jälkeen suurta hyökkäysintoa löytyy. Yksi on kuitenkin tehtävä, että pidetään Chelski takana et sillei hei!"
Et sillei hei!
pelle antanut suoraan riviäsi.. sano mitä sulla on lapulla kerro kaikki laput mitä pelasit tälle päivälle.. ei sua pelle usko kukaan vaikka illalla tuut kehuu taas "jättipottias"
Kyllähän Tepi joskus laittaakin et sillei hei! Tossa on toi vapari ihan selkeänä hei! Kysymys on siitä, että jos rivi ei mene oikein, niin
a) vetäjien yhteistappio on suuri, josta aiheutuu jokaiselle pieni harmi, mutta kun Tepi ajattelee jokaisen peesaajan pientä harmia, siitä tulee suuri harmi et sillei hei!
b) jos rivi menee oikein, niin bookkerit tekevät isot tappiot, jonka jälkeen iso raha on taas poissa jostain yleishyödyllisestä et sillei hei!
monen sä luulet sua peesaavaan? hahahahah voi vittu en mä kehtais ainakaa rahojani lahjottaa buukkereille(pelaamalla vinkkejäs).. ja neki vinkit jotka sulla osuu niin ne tietää lapsikin.. voisit vähentää tuota itsesi kehumista kun olet täysi paska..
Löin ton sisään sun Rangerssin ja Ottawan vihjeiden kanssa myös.
oLI TEPOLLA RIVI, MUT EI SIEL OLLU TOTA MANUA SELVÄSTI VAAN VAIN PUHEENA...