KESKUSTA MUNASI ,,,

Keskusta munasi itsensä lopullisesti illan vaalikeskustelussa.Siinä nähdään keskustan älykkyys,,,valitaan nyt tuollainen tollo puhemieheksi,,,sääliksi käy,,,,
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, Jäätteenkämi oli aika jumissa siinä Irak kysymyksen lopussa, ja aneli jo uutta aihettakin..

Äänestä
  • Ehkä Jäätteenmäki oli ainoa joka ei jaksanu
    enää jauhaa paskaa.
    En torellakaan kuulu kepun kannattajiin mut musta se oli fiksua anoa paskan jauhamisen lopettamista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


58535785 kirjoitti:

Keskusta munasi itsensä lopullisesti illan vaalikeskustelussa.Siinä nähdään keskustan älykkyys,,,valitaan nyt tuollainen tollo puhemieheksi,,,sääliksi käy,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu