On se perkeleellistä, ettei ällöttävä joulumainonta lopu keväälläkään! DNA on löytänyt jostain oikean rupuämmän estämään pukinperkeleen leikkaamasta partaansa! Jos minulla olisi DNA-liittymä, sanoisin sen irti vastalauseena! Rajansa kaikella!
Operaattoreita on jo riittävästi! Muistan että täkäläisen DNA- ikkunassa oli räkäinen joulustelumainos jo paljon ennen muita! Hävytöntä!
Operaattoreita on jo riittävästi! Muistan että täkäläisen DNA- ikkunassa oli räkäinen joulustelumainos jo paljon ennen muita! Hävytöntä!
Vastaukset 4
Vanhimmat
jospa ne mainostavatkin ensi jouluksi
Niin, siinä on taas joku markkinoinnin ja mainonnan ammattilainen ideoillaan uransa huipulla!
Tämä mainos aiheutti henkisiä kärsimyksiä, katsoessani Aleksanteria. Lähetin DNA:n toimitusjohtaja Riitta Tiuranniemelle kohtuullisen 100 €:n kipuraha-vaatimuksen.
Kyllä tuollainen valhepukkimainonta on saatava kuriin! Kohta tällainen yleistyy ympärivuotiseksi! Mitään omaperäistä ei enää viitsitä keksiä!