Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rahankäyttö

jos siirrän rahaa unibetille onko mun pakko käyttää ne kaikki rahat? Tietääkö joku? Raha säilyisi paremmin pankkitilillä
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kerralla pelata ja kun pelaa voitollisesti,niin pelitili sen kun kasvaa ja voit siirtää voittoja pankkitilille.
Yhtä hyvin rahat säilyvät kummallakin tilillä,jos ei niitä käytä.
Jos jostakin syystä et enää pelaa ja olet onnistunut niin hyvin,että Unibetin tililläsi on rahaa,voit ne siirtää takaisin pankkitilillesi.
Ei niitä ole pakko pelata.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


-aloittelija- kirjoitti:

jos siirrän rahaa unibetille onko mun pakko käyttää ne kaikki rahat? Tietääkö joku? Raha säilyisi paremmin pankkitilillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu