Onneksi

Onneksi meillä on kaksi vastuullista perheenisää maata johtamassa, Heinäluoma ja Kalliomäki.Matti
saa vastakin hääräillä muissa hommissa kun Heinäluoma johtaa maata ammattilaisen tyyliin
1193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

enemmän ja köyhdyttää duunareita enemmän? Kaikki tietää et heinäluoma lupaa kuut ja maat taivaalta mutta ei pysty koskaan lunastaan lupauksiaan, samoin tein tekee vanhas masakin, paskaa puhutaan minkä keretään. Työttömyys ongelman korjaamiseksi on katottu olla olemalla hiljaa ja vääristelemällä tilastoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meillä kirjoitti:

Onneksi meillä on kaksi vastuullista perheenisää maata johtamassa, Heinäluoma ja Kalliomäki.Matti
saa vastakin hääräillä muissa hommissa kun Heinäluoma johtaa maata ammattilaisen tyyliin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu