JÄTEMÄKI kaatopaikkavahdiksi

JÄTEMÄKI SOPIS HYVIN KAATOPAIKKAVAHDIKSI, SIELLÄ SAA TONKIA KOKO PÄIVÄN EILISIÄ ROSKIA.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä Jätteenmäen olisi tosiaan hyvä jättää tonkimatta demareiden jälkiä. Haisevat ja pahasti. Mutta jonkunhan nämä on setvittävä kun jälkiään demarit kokoomuksen avustuksella peittelevät

Äänestä
  • Huono ihminen politiikkaan! Helppo lupailla maat ja taivaat,mutta jää vain rahoitus puuttumaan. Muutenkin ärsyttää, kun yrittää paskaa puhumalla päästä pääministeriksi (Suomi tukee USAn sotatoimia). Tosin ei mitään uutta Keskustan suunnalta. Käyttäkää ihmiset aivoja kun kuuntelette vaalipuheita! Muistakaa myös aikaa kun Aho oli pääministeri!!! Tärkeimpänä kuitenkin MUISTAKAA ÄÄNESTÄÄ!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei eduskuntaan kirjoitti:

JÄTEMÄKI SOPIS HYVIN KAATOPAIKKAVAHDIKSI, SIELLÄ SAA TONKIA KOKO PÄIVÄN EILISIÄ ROSKIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu