Olen jo pitkään ollut kiinnostunut esim. muovikelmuun kääriytymisestä kaulaan asti. Siten, että kelmun alla on sidottuna. Jonkun mielestä voi tuntua oudolta, mutta itse kiihotun jo pelkästä ajatuksesta, että nainen käärisi minut muoviin, jättäen tietty strategisiin paikkoihin aukot. ;)
Nyt on mieleeni juolahtanut, että miltähän tuntuisi upottautua sellaiseen tiukkaan mutaan kaulaan asti, siten, että on mahdollista vielä päästä ylös...Tätäkin voisi kehittää ottamalla naisen kaveriksi. Miltäs kuulostaa?
Jos jollakin samantapaisia ajatuksia, voit vaikka mailata: [email protected] :D Ihan vaan kiinnostaa jakaa kokemuksia/ajatuksia...
Muta
muovimies
3
889
Vastaukset
- Anonyymi
Käyn itse välillä käynyt suo lammella ja uinut ja uponnut mutaan se tuntuu tosi ihanalta
- Anonyymi
Moiksu, täältä löytyis samoja ihanuuden tunteita jakava ihminen. Haluisiks keskustella enemmän :)
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://allyak.com/H/R7x2C0
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074506Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t963259Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881777Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131377Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181336Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241203- 521138
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101131Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481129- 511046