lomaosakeviikkoesittelyt? kannattaako mennä?

Oletko ollut viikko-lomaosake-esittelyissä? minkälaista oli? :)
6561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mieti ihan itsekses!

Äänestä
  • Mieti ihan itsekses millä lailla tämä liittyy julkkiksiin äläkä kysele!

    Äänestä

karvaasti...älä ainakaan anna ittees höynäyttää..

Äänestä
  • no kai ne rehellisiä on

    Äänestä

  • ola. kirjoitti:

    no kai ne rehellisiä on

    onko kellään kokemuksia?

    Äänestä

  • apu kirjoitti:

    onko kellään kokemuksia?

    Olen ollut lomaosake-esittelyssä. Esittely oli ihan mukavaa, leppoisaa, mutta kun tuli puhe kaupoista ja kieltäydyin johan myyjä suuttui. En saanut yhtiön taseita nähtäväksi kun pyysin.

    Ole tarkkana kuin porkkana. Kysele ja ota selvää yhtiöstä mahdollisimman paljon. Myös onko tehty remontteja. Yms.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jup e kirjoitti:

Oletko ollut viikko-lomaosake-esittelyissä? minkälaista oli? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu